Členové

Nela Špechtnerová

Dobrý den! Jmenuji se Nela Špechtnerová a jsem leader celé této skupiny.  Věnuji se natáčení, fotografování, postprodukci, designu, režii a produkci jako takové. Stojím za vznikem tohoto štábu a mám v tomto oboru cenné zkušenosti. Je mi 20 let a absolvovala jsem SOŠ multimediální a propagační tvorby s.r.o. EDUSO – obor filmové a animační tvorby. Momentálně studuji na VŠKK – obor management v kreativním průmyslu.

Se štábem jsem natočila 5 filmů a ve škole další 3. Z těchto projektů jsem získala hodně znalostí. Skvěle jsme si s touto skupinou sedli, respektujeme se a společně se snažíme být stále kreativní a zdokonalovat se v našich dovednostech.

Jsem přizpůsobivá, spolehlivá a schopná jednat v kritických situacích. Se štábem jsme schopni vyhovět Vašim požadavkům.

Karel Michal

Ahoj! Jmenuji se Karel Michal a jsem z Berouna. Věnuji se filmové a fotografické tvorbě.

S naším štábem jsem se podílel na dvou filmech, a to jako kameraman a střihač. Dále jsem spolupracoval na tvorbě videoklipů, propagačních videích a upoutávek. Mimo náš štáb pracuji ještě pro Studio NETOPÝR na vzdělávacích a dokumentárních videích. V rámci studia NETOPÝR jsem se podílel také na dvou živých přenosech, u kterých jsem zajišťoval zpracování grafické vizualizace, režii a vysílání na YouTube. Spolupracoval jsem i na několika živých přenosech koncertů, či baseballového zápasu. Mé práce můžete nalézt též na TV Seznam.

Mohu o sobě říci, že mám mnoho zkušeností z praxe. Absolvoval jsem SOŠ multimediální a propagační tvorby s.r.o. EDUSO – obor Art management a produkce.

Věřím, že s našimi službami budete spokojení. Těším se na společnou spolupráci.

Tereza Veselá

Ahoj! Mé jméno je Tereza Veselá a věnuji se editaci videí (i vizuální efekty). Má práce dále zahrnuje námět, scénář a vypomáhám i s natáčením.

Absolvovala jsem SOŠ multimediální a propagační tvorby s.r.o. EDUSO – obor filmové a animační tvorby. Nyní studuji na Scholastice – obor Motion design. Jako student stále získávám další zkušenosti, ale také jako samouk se posouvám dál. Ze školy už mám za sebou tři úspěšné projekty a mimo školu spolupracuji na dalších.

Pokud tedy hledáte profesionální, kreativní, flexibilní a ochotný tým s cílem splnit Vaše možná i doteď nevyřknutá přání, jsme tu pro Vás a těšíme se na naši společnou spolupráci.